O nas

Idealne położenie

Willa 4 Pory Roku to nowo wybudowany dom, w zabytkowej, najstarszej i najprzytulniejszej części dzielnicy nadmorskiej. Usytuowana idealnie - wychodząc z Willi i idąc zaledwie 3 minutki w kierunku północnym, jesteś już na piaszczystej plaży.

Wystarczy pierwsze spojrzenie po błękitny horyzont, rześki zapach morza i radosny śpiew mew i już czujesz wspaniały urlop. Tu zatrzymują się wszystkie dotychczasowe doświadczenia, a zaczyna się CZAS RELAKSU, ODPOCZYNKU, WYCISZENIA...

Kierując się na południe, również już po 3 minutach spaceru jesteś w zielonej enklawie spokoju. Wokół Willi rozpościera się las, zwany Parkiem Zdrojowym. Wiekowe dęby, kasztanowce, sosny tworza piękne widoki i spokojne miejsca do spacerów. Naturalne ścieżki pośród zieleni zapraszają do uprawiania sportów t.j. jogging, Nordic Walking czy jazda na rowerze.

 


Naszą lokalizację szczególnie polecam tym, którzy lubią jazdę na rolkach. W roku 2011 oddano super nowoczesną nawierzchnię, długości okolo 5 km wzdłuż morza. Jeszcze nigdy dotąd jazda na rolkach nie była taką przyjemnością! POLECAM


Rodzinna atmosfera

Willa 4 Pory Roku, to przytulny dom o charakterze rodzinnego pensjonatu. Nieduża ilość pokoi zapewnia naszym gościom spokój i miłą atmosferę. Pokoje i łazienki urządziliśmy z myślą o komforcie i wygodzie odpoczynku naszych gości. Meble i przedmioty codziennego użytku są bardziej domowe niż hotelowe, co najbardziej cenią sobie nasi dotychczasowi goście. Dzięki czemu czują się tu przytulnie i chętnie do nas powracają.

W każdym pokoju są TV Sat, radio, czajnik i niezbędne naczynia. Każdy pokój posiada łazienkię z kabiną natryskową. Łazienki wyposażone są w ręczniki. Do dyspozycji udostępniliśmy lodówkę oraz stanowisko do prasowania. W trosce o komfort wszystkich gości pokoje są dla niepalących.

Oferujemy pokoje 2 os. z osobnymi łóżkami oraz z podwójnym łożem małżeńskim, pokoje z balkonem i pokoje dla 3 osób. Natomiast dla 4 osobowej rodziny proponujemy aneks rodzinny, to znaczy 2 osobne pokoje 2 os. połączone wspólnym przedpokojem wraz z łazienką. Ponadto proponujemy również 2 pokojowe apartamenty. Każdy z nich posiada sypialnię, przestronny salon dzienny oraz dużą łazienkę. W apartamentach znajdują się dodatkowo lodówki.

Przydomowy, kwitnący ogród zapewnia relaks od zgiełku codzienności. Tutaj odpoczniesz wśród śpiewu  ptaków i błogiej ciszy. Z dala od hucznej promenady, od czasu do czasu przerwanej stukotem końskich kopyt, przejeżdzających obok Willi dorożek.


Na terenie Willi znajduje się bezpieczny parking. Internet w pokojach bez opłat.


O Świnoujściu


Jedyne w Polsce miasto na wyspach. Już wjeżdżając do Świnoujścia czeka na Państwa bezpłatna atrakcja - rejs promem. Pozostałe atrakcje:


 • Najszersza plaża nad polskim Bałtykiem.
 • Najcieplejsza woda morska w okresie letnim w Polsce!
 • Uzdrowiskowy mikroklimat ze źródłami solanki i składami borowiny.
 • Najwyższa w Polsce latarnia morska!
 • XIX - wieczne fortyfikacje pruskie w idealnym stanie.
 • Port turystyczny, handlowy i wojenny.
 • Muzeum Rybołówstwa Morskiego
 • Muzeum Skarbów Ziemi
 • Muzeum Schron z 1942 r. - liczne i b. ciekawe eksponaty ze statków, sprzęt kłusowniczy z lat 30., historia portu.
 • Oceanarium
 • Wystawa modeli największych żaglowców świta.

Świnoujście to jedno z najatrakcyjniejszych miast polskiego wybrzeża, położone jest na samym krańcu północno-zachodniej Polski. Jest jedynym miastem w Polsce położonym na kilkudziesięciu wyspach szczególnie malownicza jest Delta Wsteczna Świny, na którą składa się około 40 wysp i wysepek. Granice miasta stanowią: Zalew Szczeciński, Morze Bałtyckie oraz granica państwowa z Niemcami. Aż 22% jego powierzchni to tereny zielone, często zachowane w naturalnym stanie.Na wschodzie miasto sięga aż do Międzyzdrojów. W nowym podziale administracyjnym Świnoujście ma status miasta na prawach powiatu i jest jednym z największych w województwie zachodniopomorskim. Zajmuje obszar 195 km2 i tu rzecz niespotykana, z każdym rokiem powiększa swój teren. Na skutek ustępowania morza w ciągu ostatnich dwustu lat linia brzegowa przesunęła się o 1,5 km. Miasto leży w krainie 44 wysp, ale zamieszkane są tylko trzy z nich: Uznam, Wolin i Karsibór.