Idealna lokalizacja w Świnoujściu

Idealna lokalizacja w Świnoujściu

Willa 4 Pory Roku to nowo wybudowany dom, w zabytkowej, najstarszej i najprzytulniejszej części dzielnicy nadmorskiej w Świnoujściu. Usytuowana idealnie - wychodząc z domu i idąc zaledwie 3 minutki w kierunku północnym jesteś już na piaszczystej plaży. Wystarczy pierwsze spojrzenie po błękitny horyzont, rześki zapach morza, radosny śpiew mew i już czujesz wspanialy urlop. Tu zatrzymują się wszystkie dotychczasowe doświadczenia, a zaczyna się CZAS RELAKSU, ODPOCZYNKU, WYCISZENIA...

... i zaledwie 3 minuty do plaży,
promenady pełnej atrakcji kulinarnych
i nadmorskich pamiątek.

Rodzinna atmosfera

Rodzinna atmosfera

Willa 4 Pory Roku, to przytulny dom o charakterze rodzinnego pensjonatu. Nieduża liczba pokoi zapewnia naszym Gościom spokój i miłą atmosferę. Przestronne pokoje i łazienki urządziliśmy z myślą o komforcie i wygodzie odpoczynku naszych Gości. Meble i przedmioty codziennego użytku są bardziej domowe niż hotelowe, co najbardziej cenią sobie nasi Goście. Dzięki czemu czują się przytulnie i chętnie powracają. 

Dom o charakterze rodzinnego pensjonatu.
Przytulne, komfortowe pokoje i apartamenty
dla Gości szukających wyjątkowego miejsca...

Enklawa spokoju

Enklawa spokoju

Wychodząc z Willi 4 Pory Roku, juz po 3 minutkach spaceru jesteś w zielonej enklawie spokoju. Wokół domu rozpościera się las, zwany Parkiem Zdrojowym. Wiekowe dęby, kasztanowce, sosny przeplatają się tworząc przepiękne widoki i spokojne miejsca do spacerów. Nowoczesne ścieżki wśród natury zapraszają do uprawiania sportów takich jak jogging, walking czy jazda na rowerze lub rolkach! (idealna trasa - super gładka powierzchnia na rolki i rower, około 5 km wzdłuż morza).

Relaks w pełni pośród natury...
Eko wypoczynek...

Atrakcje